Spotkanie Gornik Zabrze vs Cracovia Krakow, wynik końcowy 0-2

Gornik Zabrze vs Cracovia Krakow, wynik końcowy 0-2. Dnia 2022-07-18 17:00 na stadionie Stadion im. Ernesta Pohla odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 1. Na przeciw siebie stanęły Gornik Zabrze oraz Cracovia Krakow.

Po pierwszej połowie spotkania między Gornik Zabrze a Cracovia Krakow wynik wynosił 0-2. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

 

Gole strzelali: F. Loshaj 24' 0-1 M. Rakoczy M. Rakoczy 41' 0-2 J. Jugas

Żółte kartki Gornik Zabrze: Erik Janža 13' Robert Dadok 35' Piotr Krawczyk 72'

Żółte kartki Cracovia Krakow:

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Sędzią głównym tego spotkania był Lukasz Kuzma, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Gornik Zabrze zmierzy się już z Radomiak Radom, następne spotkania z drużynami Raków Częstochowa oraz Stal Mielec natomiast Cracovia Krakow z Legia Warszawa. Następne mecze zagra z drużynami Stal Mielec oraz Piast Gliwice.

Dzisiaj liczni fani śledzą interesujące starcia ligi Ekstraklasa. Liczące się zespoły piłkarskie z tej ligi oraz zawodnicy tacy jak Erik Janža nieustannie zapewniają pierwszorzędnym miłośnikom futbolu wiele emocji. Potyczki między piłkarzami z ligi bywają zagorzałe, nie często bywa, iż są to spotkania usypiające. Natrafiamy na bezwzględne sytuacje z faulem zakończone wielokrotnie żółtą kartką, przepiękne asysty czy sytuacje podbramkowe, które gwarantują pikanterii całemu wydarzeniu. Dlatego więc warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz śledzić mecze piłkarskie emocjonującej ligi Ekstraklasa. Udział takich drużyn jak Gornik Zabrze i Cracovia Krakow z ligi Ekstraklasa zapewnia super emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion im. Ernesta Pohla.