Dnia 2022-08-07 18:00 miał miejsce mecz Gornik Zabrze vs Raków Częstochowa zakończony wynikiem 1-0

Po pierwszej połowie spotkania między Gornik Zabrze a Raków Częstochowa wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Dnia 2022-08-07 18:00 na stadionie Stadion im. Ernesta Pohla rozegrał się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 4. Na przeciw siebie stanęły Gornik Zabrze i Raków Częstochowa.

Gole strzelali: Aleksander Paluszek 45' 1-0 Erik Janža

Żółte kartki Gornik Zabrze: Jonatan Kotzke 40' Alasana Manneh 66' Jean Jules Mvondo 78'

Żółte kartki Raków Częstochowa: Deian Sorescu 31' Fran Tudor 73' Mateusz Wdowiak 90'

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Sędzią głównym tego spotkania był Szymon Marciniak, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Gornik Zabrze zmierzy się już z Stal Mielec, następne spotkania z drużynami Legia Warszawa i Jagiellonia. Kolejno natomiast Raków Częstochowa zmierzy się z Spartak Trnava. Następne mecze zagra z drużynami Jagiellonia i Pogon Szczecin.

Fani śledzą ekscytujące poczynania w lidze Ekstraklasa. Uzdolnione drużyny piłkarskie i piłkarze tacy jak przykładowo Jonatan Kotzke Deian Sorescu niejednokrotnie zapewniły swoim entuzjastom mnóstwo emocji. Cieszące oko walki między piłkarzami bywają niezwykle nieustępliwe, rzadko zdarza się jednoznacznie, iż są to spotkania nie warte uwagi. Stale obserwujemy ostre faule, idealne bramki czy asysty, które gwarantują niesamowite wrażenia z meczu. Gorąco zachęcamy każdego kibica, aby przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich,przeglądać spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Gornik Zabrze i Raków Częstochowa i ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie, Stadion im. Ernesta Pohla.