Spotkanie pomiędzy Korona Kielce i Gornik Zabrze zakończone wynikiem 1-2 na stadionie Suzuki Arena dnia 2022-09-18 10:30

 

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Korona Kielce a Gornik Zabrze wynik to 1-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-2.

W dniu 2022-09-18 10:30 na obiekcie sportowym Suzuki Arena odbył się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 10 pomiędzy Korona Kielce a Gornik Zabrze.

Gole strzelali: Jakub Łukowski 16' 1-0 Bartosz Śpiączka Kanji Okunuki 45' 1-1 Kanji Okunuki 57' 1-2 Piotr Krawczyk

Żółte kartki Korona Kielce: Adam Deja 68' Miłosz Trojak 79' Saša Balić 83'

Żółte kartki Gornik Zabrze: Erik Janža 63' Aleksander Paluszek 70'

Czerwone kartki Korona Kielce:

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Sędzią głównym tego spotkania był Damian Sylwestrzak, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Korona Kielce stanie naprzeciw Jagiellonia, następne spotkania z drużynami Zaglebie Lubin i Stal Mielec. Kolejno natomiast Gornik Zabrze z Zaglebie Lubin. Następne mecze zagra z drużynami Slask Wroclaw i Lech Poznan.

Coraz częściej oddani fani z entuzjazmem śledzą potyczki, które startują w lidze Ekstraklasa. Uzdolnione piłkarskie drużyny z ligi i zawodnicy jak Adam Deja Erik Janža niejednokrotnie zagwarantowały wyśmienitym fanom emocje zapadające w pamięć. Stale obserwujemy zapadające w pamięć bramki oraz asysty, nieprzepisowe sytuacje z faulem, które gwarantują niesamowite wrażenia z meczu. Zmagania pomiędzy drużynami ligowymi są nieustępliwe, nie często bywa, że zmagania męczą fana. Z tego powodu warto przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i oglądać mecze piłkarskie znanej ligi Ekstraklasa. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Korona Kielce oraz Gornik Zabrze z ligi Ekstraklasa zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych utalentowanych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Suzuki Arena.