Spotkanie pomiędzy Slask Wroclaw i Gornik Zabrze dnia 2022-10-08 13:00 - wynik końcowy 4-1

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Slask Wroclaw a Gornik Zabrze wynik to 2-0. Końcowy wynik spotkania to 4-1.

Dnia 2022-10-08 13:00 na stadionie Tarczyński Arena rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 12. Na przeciw siebie stanęły Slask Wroclaw i Gornik Zabrze.

Gole strzelali: B. Vrhovec 11' 1-0 Erik Expósito 20' 2-0 D. Grétarsson S. Włodarczyk 55' 2-1 Ł. Bejger 90' 3-1 J. Hyjek P. Olsen 90' 4-1

Żółte kartki Slask Wroclaw: Patrick Olsen 82' Petr Schwarz 88'

Żółte kartki Gornik Zabrze: Lukas Podolski 36' Jean Jules Mvondo 82'

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Główny arbiter spotkania - Szymon Marciniak, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Slask Wroclaw zmierzy się już z Radomiak Radom, następne spotkania z drużynami Lech Poznan i Jagiellonia. Kolejno natomiast Gornik Zabrze zmierzy się z Lech Poznan. Następne mecze zagra z drużynami GKS Katowice i Warta Poznań.

Coraz częściej zauważamy, iż wierni kibice piłki nożnej śledzą potyczki, które startują w lidze Ekstraklasa. Ciekawe zespoły piłkarskie i piłkarze jak Patrick Olsen Lukas Podolski często zaserwowały wyborowym entuzjastom piłki nożnej wrażenia zapadające w pamięć. Zdarzają się nieprzepisowe sytuacje z faulem zakończone pokazaniem żółtego kartonika, wspaniałe sytuacje podbramkowe czy asysty gwarantujące pikanterii całemu wydarzeniu. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy zawodnikami z ligi zdarzają się bardzo zaciekłe, rzadko bywa koniec końców, iż spotkania nas męczą. Z tego względu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i oglądać spotkania sportowe znanej ligi Ekstraklasa i śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich. Slask Wroclaw i Gornik Zabrze i ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie, Tarczyński Arena.