Gornik Zabrze kontra Lech Poznan, wynik meczu - 1-2

Po pierwszej połowie spotkania między Gornik Zabrze i Lech Poznan wynik wynosił 1-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-2.

Dnia 2022-10-16 16:30 na stadionie Stadion im. Ernesta Pohla odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 13. Zmierzyły się Gornik Zabrze oraz Lech Poznan.

Gole strzelali: Mikael Ishak 4' 0-1 Szymon Włodarczyk 10' 1-1 Mikael Ishak 67' 1-2

Żółte kartki Gornik Zabrze: Jonatan Kotzke 56' Blaž Vrhovec 71' Erik Janža 77'

Żółte kartki Lech Poznan: Radosław Murawski 51' Mikael Ishak 57' Nika Kvekveskiri 90' Filip Bednarek 90'

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Czerwone kartki Lech Poznan:

Sędzią głównym tego spotkania był Bartosz Frankowski, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Gornik Zabrze stawi czoła GKS Katowice, następne spotkania z drużynami Warta Poznań oraz Widzew Łódź. Kolejno natomiast Lech Poznan z Slask Wroclaw. Następne mecze zagra z drużynami Cracovia Krakow oraz Austria Vienna.

Wielu fanów śledzi ciekawe poczynania, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Ciekawe futbolowe drużyny z ligi oraz piłkarze jak Jonatan Kotzke Radosław Murawski systematycznie serwują własnym kibicom emocje z najwyższej półki. Zmagania między piłkarzami z ligi bywają bardzo zaciekłe, nie często okazuje się, iż są to mecze nużące. Obserwujemy bezwzględne faule, wyśmienite asysty oraz bramki, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego meczu. To też warto przeglądać zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz śledzić spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi Ekstraklasa. Udział takich znanych zespołów jak Gornik Zabrze i Lech Poznan w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie, Stadion im. Ernesta Pohla.