Ruch Chorzów kontra Gornik Zabrze, wynik końcowy 1-2

Dnia 2024-03-16 16:30 na obiekcie Stadion Miejski w Chorzowie odbył się mecz Ruch Chorzów vs Gornik Zabrze zakończony wynikiem 1-2

W ostatniej kolejce Ekstraklasy doszło do spotkania pomiędzy drużynami Ruch Chorzów i Górnik Zabrze, które odbyło się na Stadionie Miejskim w Chorzowie. Górnik Zabrze zdołał pokonać gospodarzy wynikiem 2-1, zapewniając sobie cenne punkty. Mecz ten miał miejsce 2 dni temu, 16 marca o godzinie 16:30, a drużyna gości prowadziła 1-0 na przerwie, utrzymując ostatecznie swoją przewagę do końcowego gwizdka sędziego.

Mecz pomiędzy Gornik Zabrze - Lech Poznan, wynik 0-0

Dnia 2024-03-09 19:00 odbył się mecz pomiędzy Gornik Zabrze oraz Lech Poznan zakończony wynikiem 0-0

W meczu 24. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Górnikiem Zabrze a Lechem Poznań padł bezbramkowy remis. Spotkanie rozegrane zostało 9 marca 2024 roku o godzinie 19:00 na Stadionie im. Ernesta Pohla. Mimo starań obu drużyn, żadna nie zdołała pokonać bramkarzy rywali, co przełożyło się na końcowy wynik 0-0.

Mecz pomiędzy Gornik Zabrze vs Jagiellonia 2-1

Gornik Zabrze vs Jagiellonia, wynik meczu: 2-1

W sobotnie popołudnie na Stadionie im. Ernesta Pohla odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Gornik Zabrze i Jagiellonia. Po pełnych zacięcia 90 minutach gry, to gospodarze cieszyli się z zwycięstwa 2-1. Wynik na przerwę wskazywał na minimalne prowadzenie Gornika 1-0, ale druga połowa przyniosła jeszcze więcej dramatycznych wydarzeń. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o przebiegu tej ekscytującej potyczki w ramach 23. kolejki Ekstraklasy.

Mecz Gornik Zabrze - Korona Kielce 3-1

Na obiekcie Stadion im. Ernesta Pohla odbył się mecz Gornik Zabrze - Korona Kielce zakończony wynikiem 3-1

W ostatnim starciu Ekstraklasy drużyny Gornik Zabrze i Korona Kielce spotkały się na boisku, dając kibicom wiele emocji. Mecz, który odbył się 19 lutego 2024 roku o godzinie 18:00 na Stadionie im. Ernesta Pohla, zakończył się zwycięstwem Gornika Zabrze 3-1. Już na przerwę gospodarze prowadzili 2-0, co pozwoliło im na kontrolowanie rywalizacji do samego końca.

Widzew Łódź - Gornik Zabrze 3-1

Mecz Widzew Łódź kontra Gornik Zabrze zakończony wynikiem 3-1 na obiekcie Stadion Miejski Widzewa Łódź

W dniu 25 lutego 2024 roku na Stadionie Miejskim Widzewa Łódź odbył się mecz piłkarski pomiędzy drużynami Widzewa Łódź i Gornika Zabrze. Gospodarze pewnie pokonali rywali z wynikiem 3-1, prowadząc już 2-0 po pierwszej połowie. Spotkanie to miało miejsce w ramach 22. kolejki Ekstraklasy, a emocje sięgały zenitu do samego końca.

Gornik Zabrze - Warta Poznań, wynik 3-0

Gornik Zabrze - Warta Poznań, wynik meczu - 3-0

Mecz pomiędzy drużynami Gornik Zabrze oraz Warta Poznań odbył się podczas 19. kolejki Ekstraklasy na Stadionie im. Ernesta Pohla. Górniczy zespół zdominował to starcie, zwyciężając 3-0, przy czym pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1-0 na korzyść gospodarzy.

Mecz Radomiak Radom vs Gornik Zabrze, wynik 1-1

Radomiak Radom kontra Gornik Zabrze, wynik spotkania 1-1

Mecz pomiędzy drużynami Radomiak Radom i Górnik Zabrze zakończył się remisem 1-1. Spotkanie odbyło się na Stadionie im. Braci Czachorów w ramach 18. kolejki Ekstraklasy. Wynik na przerwę również wskazywał remis 1-1. Mecz miał miejsce 9 grudnia 2023 roku o godzinie 14:00.