Mecz pomiędzy Gornik Zabrze vs Slask Wroclaw, wynik końcowy 2-0

Gornik Zabrze vs Slask Wroclaw, wynik spotkania - 2-0

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Gornik Zabrze i Slask Wroclaw zakończył się wynikiem 2-0 na korzyść gospodarzy. Spotkanie, które odbyło się na Stadionie im. Ernesta Pohla, było częścią 28. kolejki Ekstraklasy. Po bramce strzelonej w pierwszej połowie, Gornik podwójnie zapewnił sobie zwycięstwo nad rywalem. Mecz miał miejsce dnia 14 kwietnia 2024 roku o godzinie 15:30.

Mecz Zaglebie Lubin - Gornik Zabrze 1-2

Na stadionie Stadion Zagłębia Lubin dnia 2024-04-08 17:00 miało miejsce spotkanie Zaglebie Lubin kontra Gornik Zabrze zakończone wynikiem 1-2

W meczu 27. kolejki Ekstraklasy drużyna Zaglebie Lubin podejmowała Gornik Zabrze na własnym stadionie. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości 1-2 po bramkach, które padły zarówno przed przerwą (1-1) jak i w drugiej połowie. Mecz odbył się 8 kwietnia 2024 roku o godzinie 17:00 na Stadionie Zagłębia Lubin.

Gornik Zabrze vs Legia Warszawa 1-3

Gornik Zabrze kontra Legia Warszawa, wynik meczu 1-3

W minioną sobotę, 1 kwietnia 2024 roku, na Stadionie im. Ernesta Pohla odbył się emocjonujący mecz piłkarski pomiędzy drużynami Gornik Zabrze i Legia Warszawa. Spotkanie to było częścią 26. kolejki Ekstraklasy, które zakończyło się zwycięstwem Legii Warszawa 3:1. W pierwszej połowie gola dla Legii zdobył X, co pozwoliło drużynie z Warszawy prowadzić 1:0 na przerwę.

Gornik Zabrze vs Legia Warszawa, wynik 1-3

Spotkanie między Gornik Zabrze oraz Legia Warszawa na stadionie Stadion im. Ernesta Pohla - wynik końcowy 1-3

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Gornik Zabrze i Legią Warszawa w ramach 26. kolejki Ekstraklasy był prawdziwym widowiskiem na Stadionie im. Ernesta Pohla. Legioniści odnieśli zwycięstwo 3:1, po przełamującej drugiej połowie, w której strzelili dwie bramki. Po pierwszej połowie goście prowadzili 1:0, ale ostatecznie to oni zgarnęli trzy punkty. Czy Górnik Zabrze zdołał się jeszcze odrodzić? Sprawdźmy to razem!

Ruch Chorzów kontra Gornik Zabrze, wynik końcowy 1-2

Dnia 2024-03-16 16:30 na obiekcie Stadion Miejski w Chorzowie odbył się mecz Ruch Chorzów vs Gornik Zabrze zakończony wynikiem 1-2

W ostatniej kolejce Ekstraklasy doszło do spotkania pomiędzy drużynami Ruch Chorzów i Górnik Zabrze, które odbyło się na Stadionie Miejskim w Chorzowie. Górnik Zabrze zdołał pokonać gospodarzy wynikiem 2-1, zapewniając sobie cenne punkty. Mecz ten miał miejsce 2 dni temu, 16 marca o godzinie 16:30, a drużyna gości prowadziła 1-0 na przerwie, utrzymując ostatecznie swoją przewagę do końcowego gwizdka sędziego.

Mecz pomiędzy Gornik Zabrze - Lech Poznan, wynik 0-0

Dnia 2024-03-09 19:00 odbył się mecz pomiędzy Gornik Zabrze oraz Lech Poznan zakończony wynikiem 0-0

W meczu 24. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Górnikiem Zabrze a Lechem Poznań padł bezbramkowy remis. Spotkanie rozegrane zostało 9 marca 2024 roku o godzinie 19:00 na Stadionie im. Ernesta Pohla. Mimo starań obu drużyn, żadna nie zdołała pokonać bramkarzy rywali, co przełożyło się na końcowy wynik 0-0.

Mecz pomiędzy Gornik Zabrze vs Jagiellonia 2-1

Gornik Zabrze vs Jagiellonia, wynik meczu: 2-1

W sobotnie popołudnie na Stadionie im. Ernesta Pohla odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Gornik Zabrze i Jagiellonia. Po pełnych zacięcia 90 minutach gry, to gospodarze cieszyli się z zwycięstwa 2-1. Wynik na przerwę wskazywał na minimalne prowadzenie Gornika 1-0, ale druga połowa przyniosła jeszcze więcej dramatycznych wydarzeń. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o przebiegu tej ekscytującej potyczki w ramach 23. kolejki Ekstraklasy.

Mecz Gornik Zabrze - Korona Kielce 3-1

Na obiekcie Stadion im. Ernesta Pohla odbył się mecz Gornik Zabrze - Korona Kielce zakończony wynikiem 3-1

W ostatnim starciu Ekstraklasy drużyny Gornik Zabrze i Korona Kielce spotkały się na boisku, dając kibicom wiele emocji. Mecz, który odbył się 19 lutego 2024 roku o godzinie 18:00 na Stadionie im. Ernesta Pohla, zakończył się zwycięstwem Gornika Zabrze 3-1. Już na przerwę gospodarze prowadzili 2-0, co pozwoliło im na kontrolowanie rywalizacji do samego końca.

Widzew Łódź - Gornik Zabrze 3-1

Mecz Widzew Łódź kontra Gornik Zabrze zakończony wynikiem 3-1 na obiekcie Stadion Miejski Widzewa Łódź

W dniu 25 lutego 2024 roku na Stadionie Miejskim Widzewa Łódź odbył się mecz piłkarski pomiędzy drużynami Widzewa Łódź i Gornika Zabrze. Gospodarze pewnie pokonali rywali z wynikiem 3-1, prowadząc już 2-0 po pierwszej połowie. Spotkanie to miało miejsce w ramach 22. kolejki Ekstraklasy, a emocje sięgały zenitu do samego końca.