Spotkanie pomiędzy Radomiak Radom i Gornik Zabrze dnia 2021-11-06 14:00 - końcowy wynik 1-0

W dniu 2021-11-06 14:00 na obiekcie sportowym Stadion MOSiR ul. Narutowicza odbył się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 14 pomiędzy Radomiak Radom a Gornik Zabrze.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Radomiak Radom i Gornik Zabrze zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

 

Gole strzelali: D. Abramowicz 25' 1-0 Luís Machado

Żółte kartki Radomiak Radom: Damian Jakubik 73'

Żółte kartki Gornik Zabrze: Robert Dadok 16'

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Główny arbiter spotkania - Tomasz Musial, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Radomiak Radom stawi czoła Zaglebie Lubin, następne spotkania z drużynami Wisla Krakow i Piast Gliwice. Kolejno natomiast Gornik Zabrze podejmie Legia Warszawa. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Łęczna i Piast Gliwice.

W dzisiejszych czasach wielu fanów futbolu śledzi niezwykle interesujące potyczki, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Ciekawe futbolowe drużyny z ligi i zawodnicy tacy jak Damian Jakubik Robert Dadok nierzadko zaserwowały własnym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Zdarzają się idealnie wyliczone sytuacje podbramkowe i asysty, brutalne sytuacje z faulem dodające smaczku całemu wydarzeniu. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy graczami ligowymi bywają nieustępliwe, niezwykle rzadko bywa, że są to zmagania usypiające. Zachęcamy, żeby przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich ioglądać widowiska sportowe lubianej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Radomiak Radom i Gornik Zabrze jak ich udział w Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Stadion MOSiR ul. Narutowicza.