Mecz Warta Poznań - Gornik Zabrze, wynik 0-0

Warta Poznań - Gornik Zabrze, wynik 0-0.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Warta Poznań a Gornik Zabrze wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

W dniu 2022-10-23 10:30 na stadionie Stadion Groclinu Dyskobolii odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 14. Na przeciw siebie stanęły Warta Poznań oraz Gornik Zabrze.

Gole strzelali:

Żółte kartki Warta Poznań: Dimitrios Stavropoulos 68' Michał Kopczyński 71'

Żółte kartki Gornik Zabrze: Aleksander Paluszek 40' Norbert Wojtuszek 86'

Czerwone kartki Warta Poznań:

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Sędzią głównym tego spotkania był Wojciech Myc, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Warta Poznań zmierzy się już z Radomiak Radom, następne spotkania z drużynami Piast Gliwice oraz Stal Mielec natomiast Gornik Zabrze z Widzew Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Pogon Szczecin oraz Kalisz.

W dzisiejszych czasach wielu fanów z zaangażowaniem śledzi pasjonujące starcia ligi Ekstraklasa. Mocne piłkarskie zespoły z tejże ligi oraz zawodnicy tacy jak między innymi Dimitrios Stavropoulos Aleksander Paluszek nieustannie gwarantują wyśmienitym miłośnikom piłki nożnej mnóstwo przeżyć. Wielokrotnie obserwujemy niezwykłe sytuacje podbramkowe i asysty, brutalne sytuacje na faul dodające wyjątkowe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Zapadające w pamięć potyczki pomiędzy zawodnikami ligowymi są zagorzałe, nie często zdarza się ostatecznie, że mecze nas męczą. Serdecznie zachęcamy każdego fana, żeby śledzić spotkania piłkarskie ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Warta Poznań oraz Gornik Zabrze jak ich udział w Ekstraklasa zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Groclinu Dyskobolii.