Spotkanie Gornik Zabrze kontra Warta Poznań zakończone wynikiem 1-0 na stadionie Arena Zabrze dnia 2021-09-19 13:00

Gornik Zabrze kontra Warta Poznań, wynik 1-0. W dniu 2021-09-19 13:00 na stadionie Arena Zabrze odbył się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 8. Na przeciw siebie stanęły Gornik Zabrze oraz Warta Poznań.

Pierwsza połowa meczu między Gornik Zabrze a Warta Poznań zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

 

Gole strzelali: J. Jimenez 38' 1-0 B. Nowak

Żółte kartki Gornik Zabrze: R. Janicki 26'

Żółte kartki Warta Poznań: J. Papeau 22'

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Czerwone kartki Warta Poznań:

Główny arbiter meczu - P. Raczkowski. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Gornik Zabrze zmierzy się już z Radomiak Radom, następne spotkania z drużynami Nieciecza oraz Raków Częstochowa. Kolejno natomiast Warta Poznań z Zaglebie Lubin. Następne mecze zagra z drużynami Olimpia Grudziądz oraz Raków Częstochowa.

Liczna grupa fanów futbolu śledzi pasjonujące starcia, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Mocne zespoły futbolowe z ligi oraz piłkarze tacy jak między innymi R. Janicki J. Papeau wielokrotnie zagwarantowały kapitalnym miłośnikom futbolu wiele przeżyć. Wspaniałe zmagania między piłkarzami z ligi są nader bezkompromisowe, niezwykle rzadko okazuje się definitywnie, iż są to widowiska usypiające. Bardzo często zdarzają się książkowe sytuacje podbramkowe oraz asysty, ostre sytuacje z faulem zakończone niejednokrotnie czerwoną kartką, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Gorąco zachęcamy, żeby przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz przeglądać wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi Ekstraklasa. Gornik Zabrze i Warta Poznań oraz ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Arena Zabrze.