Mecz pomiędzy Górnik Łęczna i Gornik Zabrze zakończony wynikiem 1-2 na obiekcie Stadion Górnik dnia 2021-11-27 11:30

Górnik Łęczna vs Gornik Zabrze, wynik 1-2. W dniu 2021-11-27 11:30 na obiekcie sportowym Stadion Górnik odbył się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 16 pomiędzy Górnik Łęczna a Gornik Zabrze.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Górnik Łęczna i Gornik Zabrze zakończyła się 1-2. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-2.

 

Gole strzelali: J. Gol 7' 1-0 T. Midzierski L. Podolski 11' 1-1 R. Dadok R. Dadok 45' 1-2 B. Nowak

Żółte kartki Górnik Łęczna: Tomasz Tymosiak 68'

Żółte kartki Gornik Zabrze: Bartosz Nowak 10' Rafał Janicki 15' Lukas Podolski 90'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Główny arbiter meczu to Zbigniew Dobrynin, Poland. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Górnik Łęczna zmierzy się już z Korona Kielce, następne spotkania z drużynami Jagiellonia i Cracovia Krakow. Kolejno natomiast Gornik Zabrze zmierzy się z Piast Gliwice. Następne mecze zagra z drużynami Slask Wroclaw i Pogon Szczecin.

Mnóstwo fanów piłki nożnej śledzi interesujące potyczki ligi Ekstraklasa. Fascynujące drużyny piłkarskie z tejże ligi i zawodnicy jak Tomasz Tymosiak Bartosz Nowak nader często zagwarantowały wspaniałym entuzjastom futbolu emocje z najwyższej półki. Przyciągające uwagę walki pomiędzy zawodnikami bywają zażarte, rzadko zdarza się, że są to widowiska nudne. Bardzo często trafiamy na bezwzględne faule kończące się żółtym kartonikiem, idealne sytuacje podbramkowe i asysty, które dodają wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. To też warto śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i oglądać spotkania sportowe popularnej ligi Ekstraklasa. Udział takich zespołów jak Górnik Łęczna i Gornik Zabrze z ligi Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion Górnik.