Mecz Gornik Zabrze vs Slask Wroclaw, wynik 3-1

Gornik Zabrze vs Slask Wroclaw zakończony wynikiem 3-1. Dnia 2021-12-03 19:30 na obiekcie sportowym Arena Zabrze rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 17 pomiędzy Gornik Zabrze a Slask Wroclaw.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Gornik Zabrze a Slask Wroclaw wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 3-1.

 

Gole strzelali: B. Nowak 49' 1-0 R. Dadok B. Nowak 54' 2-0 L. Podolski 79' 3-0 P. Krawczyk A. Łyszczarz 83' 3-1

Żółte kartki Gornik Zabrze: Alasana Manneh 34' Filip Bainović 88'

Żółte kartki Slask Wroclaw: Szymon Lewkot 13' Sebastian Bergier 59'

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Sędzią głównym tego spotkania był B. Frankowski. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu drużyna Gornik Zabrze stanie naprzeciw Pogon Szczecin, następne spotkania z drużynami Raków Częstochowa i Lech Poznan. Kolejno natomiast Slask Wroclaw podejmie Warta Poznań. Następne mecze zagra z drużynami Cracovia Krakow i Lechia Gdansk.

Coraz częściej zauważamy, iż mnóstwo kibiców z dużym entuzjazmem śledzi starcia w lidze Ekstraklasa. Mocne drużyny piłkarskie i piłkarze tacy jak przykładowo Alasana Manneh Szymon Lewkot raz za razem zaserwowały fantastycznym entuzjastom emocje sięgające zenitu. Zdarzają się ostre sytuacje z faulem, wyjątkowe bramki oraz asysty, które dodają smaczku całemu widowisku. Zmagania pomiędzy graczami bywają niezwykle zaciekłe, nie często zdarza się, iż mecze nie są interesujące. To też warto przeglądać mecze piłkarskie znakomitej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Gornik Zabrze i Slask Wroclaw w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie, Arena Zabrze.