Spotkanie Lech Poznan kontra Gornik Zabrze zakończone wynikiem 2-1

Pierwsza część spotkania między Lech Poznan a Gornik Zabrze zakończyła się wynikiem 1-1. Końcowy wynik meczu to 2-1.

W dniu 2021-12-19 14:00 na obiekcie sportowym INEA stadion odbył się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki Regular Season - 19 pomiędzy Lech Poznan a Gornik Zabrze.

Gole strzelali: Jesús Jiménez 36' 0-1 Bartosz Nowak Nika Kvekveskiri 44' 1-1 Joel Pereira Antonio Milić 90' 2-1

Żółte kartki Lech Poznan: Nika Kvekveskiri 49' Pedro Tiba 90'

Żółte kartki Gornik Zabrze: Robert Dadok 39' Erik Janža 63'

Czerwone kartki Lech Poznan:

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Główny arbiter meczu to Jaroslaw Przybyl, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Lech Poznan stawi czoła Cracovia Krakow, następne spotkania z drużynami Nieciecza oraz Lechia Gdansk natomiast Gornik Zabrze zmierzy się z Stal Mielec. Następne mecze zagra z drużynami Jagiellonia oraz Raków Częstochowa.

Dzisiaj liczni fani śledzą ekscytujące potyczki, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Złożone z zdolnych zawodników futbolowe drużyny z ligi oraz piłkarze jak Nika Kvekveskiri Robert Dadok raz za razem zaserwowały pierwszorzędnym entuzjastom futbolu wrażenia z najwyższej półki. Obserwujemy wyjątkowe asysty oraz bramki, nieczyste faule kończące się niejednokrotnie żółtym kartonikiem, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego widowiska sportowego. Interesujące zmagania między graczami ligowymi bywają bezkompromisowe, rzadko okazuje się definitywnie, że są to widowiska nie warte uwagi. Dlatego więc warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych iśledzić widowiska piłkarskie wyjątkowej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich zespołów jak Lech Poznan i Gornik Zabrze z ligi Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak INEA stadion.