Na obiekcie Stadion im. Kazimierza Górskiego dnia 2022-04-04 16:00 odbyło się spotkanie Wisla Plock kontra Gornik Zabrze: 3-2

 

Pierwsza część spotkania między Wisla Plock i Gornik Zabrze zakończyła się 2-0. Końcowy wynik meczu to 3-2.

Dnia 2022-04-04 16:00 na stadionie Stadion im. Kazimierza Górskiego rozegrał się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 27 pomiędzy Wisla Plock a Gornik Zabrze.

Gole strzelali: Ł. Sekulski 30' 1-0 M. Szwoch K. Kubica 37' 2-0 Ł. Sekulski 69' 3-0 D. Furman A. Manneh 71' 3-1 Ł. Podolski 90' 3-2

Żółte kartki Wisla Plock: Damian Michalski 13' Marko Kolar 60' Dominik Furman 73' Jakub Rzeźniczak 90'

Żółte kartki Gornik Zabrze: Lukas Podolski 32' Alasana Manneh 36' Jakub Szymanski 88'

Czerwone kartki Wisla Plock:

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Sędzią głównym tego spotkania był Damian Kos, Poland. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu Wisla Plock stanie naprzeciw Lech Poznan, następne spotkania z drużynami Wisla Krakow i Nieciecza natomiast Gornik Zabrze z Lechia Gdansk. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Lubin i Radomiak Radom.

W dobie dzisiejszych czasów wierni fani z entuzjazmem śledzą interesujące potyczki, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Uzdolnione drużyny piłkarskie i piłkarze tacy jak Damian Michalski Lukas Podolski raz za razem zapewniają swoim entuzjastom wiele wrażeń. Wielokrotnie natrafiamy na brutalne sytuacje na faul kończące się czerwonym kartonikiem, zapadające w pamięć gole oraz asysty, które gwarantują niesamowite przeżycia i przyjemność z meczu. Niesamowite zmagania między piłkarzami są niezwykle zaciekłe, rzadko zdarza się, że zmagania nudzą fana. Zachęcamy każdego z fanów, żeby śledzić zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych,przeglądać spotkania piłkarskiej znakomitej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich zespołów jak Wisla Plock i Gornik Zabrze z ligi Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na tak znamienitym stadionie, Stadion im. Kazimierza Górskiego.