Spotkanie Raków Częstochowa vs Gornik Zabrze, wynik 2-0

Raków Częstochowa vs Gornik Zabrze, wynik końcowy 2-0. W dniu 2023-02-18 16:30 na stadionie Miejski Stadion Piłkarski Raków odbył się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 21 pomiędzy Raków Częstochowa a Gornik Zabrze.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Raków Częstochowa a Gornik Zabrze wynik to 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

 

Gole strzelali: V. Gutkovskis 10' 1-0 V. Kochergin Jean Carlos 90' 2-0 G. Berggren

Żółte kartki Raków Częstochowa: Ben Lederman 32' Vladyslav Kochergin 60' Fran Tudor 70' Vladislavs Gutkovskis 78'

Żółte kartki Gornik Zabrze: Emil Bergstrom 34' Aleksander Paluszek 53' Kanji Okunuki 90'

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Główny sędzia meczu to Krzysztof Jakubik, Poland. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu Raków Częstochowa zmierzy się już z Jagiellonia, następne spotkania z drużynami Motor Lublin oraz Pogon Szczecin a Gornik Zabrze podejmie Stal Mielec. Następne mecze zagra z drużynami Legia Warszawa oraz Jagiellonia.

Oddani fani z dużym entuzjazmem śledzą pasjonujące potyczki, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Fascynujące zespoły futbolowe z ligi oraz zawodnicy jak Ben Lederman Emil Bergstrom systematycznie sprawiają pierwszorzędnym sympatykom mnóstwo przeżyć. Interesujące potyczki pomiędzy zawodnikami z ligi okazują się niezwykle bezkompromisowe, nie często okazuje się koniec końców, że potyczki przynudzają. Zdarzają się bezlitosne sytuacje z faulem zakończone pokazaniem czerwonego kartonika, niezwykłe sytuacje podbramkowe oraz asysty, które dodają pikanterii całemu widowisku. Gorąco zachęcamy, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, śledzić mecze futbolowe wyjątkowej ligi Ekstraklasa oraz przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Raków Częstochowa i Gornik Zabrze w lidze Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie, Miejski Stadion Piłkarski Raków.