Mecz Gornik Zabrze vs Korona Kielce, wynik końcowy 1-1

Gornik Zabrze vs Korona Kielce, wynik 1-1. W dniu 2023-04-06 18:30 na obiekcie sportowym Stadion im. Ernesta Pohla rozegrał się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 27. Na przeciw siebie stanęły Gornik Zabrze i Korona Kielce.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Gornik Zabrze a Korona Kielce wynik wynosił 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

 

Gole strzelali: J. Łukowski 17' 0-1 M. Briceag P. Krawczyk 66' 1-1 Ł. Podolski

Żółte kartki Gornik Zabrze: Robert Dadok 8' Erik Janža 42' Kanji Okunuki 50' Damian Rasak 90'

Żółte kartki Korona Kielce: Marcus Godinho 38' Marcin Szpakowski 84' Nono 85' Nono 90'

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Czerwone kartki Korona Kielce: Nono 90'

Sędzią głównym tego spotkania był Tomasz Kwiatkowski, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Gornik Zabrze zmierzy się już z Zaglebie Lubin, następne spotkania z drużynami Slask Wroclaw i Lech Poznan. Kolejno natomiast Korona Kielce z Jagiellonia. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Lubin i Stal Mielec.

Kibice śledzą ekscytujące starcia, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Złożone z utalentowanych obrońców/napastników zespoły futbolowe z ligi i zawodnicy jak Robert Dadok Marcus Godinho raz za razem zagwarantowały kapitalnym miłośnikom emocje z najwyższej półki. Potyczki pomiędzy piłkarzami okazują się nader nieustępliwe, rzadko zdarza się, że widowiska nudzą kibica. Nieprzerwanie trafiamy na spektakularne asysty oraz sytuacje podbramkowe, bezwzględne sytuacje z faulem, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Warto więc przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i oglądać widowiska sportowe ligi Ekstraklasa. Gornik Zabrze oraz Korona Kielce oraz ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Stadion im. Ernesta Pohla.