Spotkanie Gornik Zabrze vs Slask Wroclaw, wynik 2-0

 

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Gornik Zabrze i Slask Wroclaw wynik wynosił 2-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-0.

W dniu 2023-04-23 15:30 na stadionie Stadion im. Ernesta Pohla rozegrał się emocjonujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 29 pomiędzy Gornik Zabrze a Slask Wroclaw.

Gole strzelali: Piotr Krawczyk 11' 1-0 Lukas Podolski Kanji Okunuki 44' 2-0 Boris Sekulić

Żółte kartki Gornik Zabrze: Dani Pacheco 78' Lukas Podolski 81'

Żółte kartki Slask Wroclaw: Petr Schwarz 15' Dennis Jastrzembski 24' Konrad Poprawa 53' Matías Nahuel 86'

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Główny arbiter spotkania to Szymon Marciniak, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Gornik Zabrze stanie naprzeciw Lech Poznan, następne spotkania z drużynami Warta Poznań oraz Widzew Łódź a Slask Wroclaw z Radomiak Radom. Następne mecze zagra z drużynami Jagiellonia oraz Wisla Plock.

Liczna grupa kibiców śledzi ekscytujące potyczki ligi Ekstraklasa. Uzdolnione zespoły piłkarskie oraz piłkarze tacy jak Dani Pacheco Petr Schwarz raz za razem zagwarantowały pierwszorzędnym fanom wrażenia z najwyższej półki. Przyciągające uwagę potyczki między graczami bywają zażarte, rzadko bywa koniec końców, iż potyczki nas nudzą. Zdarzają się brutalne sytuacje na faul, idealnie wyliczone asysty i sytuacje podbramkowe, które dodają wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Serdecznie zachęcamy, żeby przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz oglądać spotkania piłkarskiej znakomitej ligi Ekstraklasa. Udział takich drużyn jak Gornik Zabrze i Slask Wroclaw z ligi Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców i ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Stadion im. Ernesta Pohla.