Gornik Zabrze vs Warta Poznań, wynik spotkania 2-0

Gornik Zabrze vs Warta Poznań 2-0. Dnia 2023-05-05 18:30 na obiekcie sportowym Stadion im. Ernesta Pohla odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 31 pomiędzy Gornik Zabrze a Warta Poznań.

Po pierwszej połowie meczu między Gornik Zabrze a Warta Poznań wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

Gole strzelali: D. Rasak 36' 1-0 Ł. Podolski R. Dadok 74' 2-0 Dani Pacheco

Żółte kartki Gornik Zabrze:

Żółte kartki Warta Poznań: Jedrzej Grobelny -5' Dawid Szymonowicz -5' Jan Grzesik 58'

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Czerwone kartki Warta Poznań:

Główny arbiter meczu - Krzysztof Jakubik, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Gornik Zabrze zmierzy się już z Widzew Łódź, następne spotkania z drużynami Pogon Szczecin i Miedz Legnica natomiast Warta Poznań zmierzy się z Radomiak Radom. Następne mecze zagra z drużynami Piast Gliwice i Stal Mielec.

Liczni fani piłki nożnej śledzą starcia, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Mocne piłkarskie zespoły z tej ligi i zawodnicy tacy jak Jedrzej Grobelny nieraz zapewniły fantastycznym entuzjastom futbolu mnóstwo wrażeń. Zdarzają się brutalne sytuacje z faulem, efektowne gole i asysty dodające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Zmagania między drużynami są nieustępliwe, nie często bywa koniec końców, iż są to potyczki statyczne. Warto więc przeglądać zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać mecze piłkarskie lubianej ligi Ekstraklasa. Gornik Zabrze oraz Warta Poznań jak ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion im. Ernesta Pohla.