Lechia Gdansk - Gornik Zabrze, wynik meczu - 1-1

Po pierwszej połowie spotkania między Lechia Gdansk a Gornik Zabrze wynik wynosił 1-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2021-10-23 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Energa Gdańsk odbył się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 12. Zmierzyły się Lechia Gdansk oraz Gornik Zabrze.

Gole strzelali: L. Zwoliński 10' 1-0 Flávio Paixão B. Nowak 42' 1-1 R. Dadok

Żółte kartki Lechia Gdansk: Kacper Sezonienko 22' Bassekou Diabate 88'

Żółte kartki Gornik Zabrze: Przemyslaw Wiśniewski 35' Krzysztof Kubica 69'

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Główny arbiter spotkania to Tomasz Kwiatkowski, Poland. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Lechia Gdansk stanie naprzeciw Swit, następne spotkania z drużynami Warta Poznań oraz Zaglebie Lubin. Kolejno natomiast Gornik Zabrze podejmie Ślęza Wrocław. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Lubin oraz Radomiak Radom.

Liczna grupa kibiców śledzi niezwykle ciekawe potyczki, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Mocne drużyny futbolowe z ligi oraz zawodnicy tacy jak m.in. Kacper Sezonienko Przemyslaw Wiśniewski stale serwują fantastycznym fanom mnóstwo niezapomnianych emocji. Walki między graczami z ligi są bezkompromisowe, nie często bywa, iż potyczki przynudzają. Nieustannie obserwujemy nieczyste sytuacje na faul kończące się bardzo często czerwonym kartonikiem, niezwykłe bramki oraz asysty, które zapewniają niesamowite przeżycia z meczu. Z tego powodu warto przeglądać mecze futbolowe emocjonującej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Lechia Gdansk i Gornik Zabrze oraz ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na tak znamienitym stadionie jak Stadion Energa Gdańsk.