Mecz Gornik Zabrze vs Wisla Krakow dnia 2021-10-16 15:30 - wynik 0-1

Gornik Zabrze vs Wisla Krakow, wynik końcowy 0-1. W dniu 2021-10-16 15:30 na obiekcie sportowym Arena Zabrze rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 11. Zmierzyły się ze sobą Gornik Zabrze oraz Wisla Krakow.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Gornik Zabrze a Wisla Krakow wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Gole strzelali: M. Frydrych 50' 0-1

Żółte kartki Gornik Zabrze: Adrian Gryszkiewicz 72'

Żółte kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Główny sędzia spotkania to Bartosz Frankowski, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Gornik Zabrze zmierzy się już z Lechia Gdansk, następne spotkania z drużynami Ślęza Wrocław oraz Zaglebie Lubin a Wisla Krakow podejmie Slask Wroclaw. Następne mecze zagra z drużynami Tychy 71 oraz Wisla Plock.

Coraz częściej wielu kibiców z dużym zapałem śledzi ekscytujące poczynania ligi Ekstraklasa. Fascynujące futbolowe zespoły oraz piłkarze tacy jak Adrian Gryszkiewicz niejednokrotnie zagwarantowały wyśmienitym miłośnikom wrażenia z najwyższej półki. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy drużynami futbolowymi bywają nader bezkompromisowe, rzadko okazuje się, że mecze przynudzają. Trafiamy na bezlitosne faule, książkowe bramki czy asysty, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Dlatego więc warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i oglądać widowiska sportowe wyjątkowej ligi Ekstraklasa oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Gornik Zabrze i Wisla Krakow jak ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Arena Zabrze.