Dnia 2022-03-06 14:00 odbyło się spotkanie między Gornik Zabrze i Cracovia Krakow - 3-0

 

Po pierwszej połowie spotkania między Gornik Zabrze a Cracovia Krakow wynik to 2-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-0.

Dnia 2022-03-06 14:00 na obiekcie sportowym Stadion im. Ernesta Pohla rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 24 pomiędzy Gornik Zabrze a Cracovia Krakow.

Gole strzelali: Robert Dadok 8' 1-0 Lukas Podolski Bartosz Nowak 41' 2-0 Lukas Podolski 90' 3-0 Bartosz Nowak

Żółte kartki Gornik Zabrze: Robert Dadok 57' Adrian Gryszkiewicz 60'

Żółte kartki Cracovia Krakow: Sylwester Lusiusz 19' Pelle van Amersfoort 58' Cornel Râpă 90'

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Główny sędzia spotkania - Krzysztof Jakubik, Poland. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Gornik Zabrze zmierzy się już z Warta Poznań, następne spotkania z drużynami Nieciecza i Wisla Plock a Cracovia Krakow z Pogon Szczecin. Następne mecze zagra z drużynami Piast Gliwice i Stal Mielec.

Liczna grupa fanów piłki nożnej śledzi poczynania w lidze Ekstraklasa. Złożone z utalentowanych obrońców/napastników drużyny futbolowe i zawodnicy tacy jak Robert Dadok Sylwester Lusiusz częstokroć zagwarantowały wspaniałym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Zdarzają się wspaniałe asysty czy sytuacje podbramkowe, brutalne faule kończące się wielokrotnie czerwoną kartką, które zapewniają pikanterii całemu wydarzeniu. Potyczki między piłkarzami zdarzają się bardzo zaciekłe, nie często zdarza się, iż widowiska nie są warte uwagi. Dlatego więc warto przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych iśledzić widowiska piłkarskie profesjonalnej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Gornik Zabrze i Cracovia Krakow z ligi Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki między nimi na tak znamienitym stadionie jak Stadion im. Ernesta Pohla.