Mecz Warta Poznań vs Gornik Zabrze zakończony wynikiem 2-1

W dniu 2022-03-12 14:00 na obiekcie sportowym Stadion Groclinu Dyskobolii odbył się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 25 pomiędzy Warta Poznań a Gornik Zabrze.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Warta Poznań a Gornik Zabrze wynik wynosił 1-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1.

 

Gole strzelali: Ł. Trałka 15' 1-0 K. Kubica 31' 1-1 E. Janža F. Castañeda 63' 2-1 J. Kiełb

Żółte kartki Warta Poznań:

Żółte kartki Gornik Zabrze: Alasana Manneh 35' Przemyslaw Wiśniewski 67' Dariusz Stalmach 85'

Czerwone kartki Warta Poznań:

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Sędzią głównym tego spotkania był Krzysztof Jakubik, Poland. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu Warta Poznań zmierzy się już z Zaglebie Lubin, następne spotkania z drużynami Raków Częstochowa i Cracovia Krakow. Kolejno natomiast Gornik Zabrze podejmie Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Plock i Wisla Krakow.

Oddani kibice z dużym zapałem śledzą niezwykle fascynujące starcia w lidze Ekstraklasa. Fascynujące zespoły piłkarskie z tej ligi i zawodnicy tacy jak m.in. Alasana Manneh nieraz zapewniły wyborowym miłośnikom emocje z najwyższej półki. Interesujące walki między graczami z ligi są nader zaciekłe, niezwykle rzadko okazuje się, iż są to zmagania mało interesujące. Regularnie natrafiamy na wspaniałe gole oraz asysty, bezwzględne sytuacje na faul zakończone pokazaniem żółtego kartonika dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. To też warto śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich orazprzeglądać spotkania sportowe profesjonalnej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Udział takich legendarnych drużyn jak Warta Poznań oraz Gornik Zabrze w lidze Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych doświadczonych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Stadion Groclinu Dyskobolii.