Mecz Piast Gliwice vs Gornik Zabrze dnia 2022-02-26 19:00 na obiekcie Stadion Miejski: końcowy wynik 0-0

Piast Gliwice vs Gornik Zabrze wynik 0-0.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Piast Gliwice i Gornik Zabrze zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

Dnia 2022-02-26 19:00 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 23. Na przeciw siebie stanęły Piast Gliwice oraz Gornik Zabrze.

Gole strzelali:

Żółte kartki Piast Gliwice: Tihomir Kostadinov 79'

Żółte kartki Gornik Zabrze: Dariusz Pawłowski 46'

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Sędzią głównym tego spotkania był Damian Sylwestrzak, Poland. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Piast Gliwice stanie naprzeciw Zaglebie Lubin, następne spotkania z drużynami Lechia Gdansk oraz Cracovia Krakow. Kolejno natomiast Gornik Zabrze z Lech Poznan. Następne mecze zagra z drużynami Cracovia Krakow oraz Warta Poznań.

Mnóstwo kibiców śledzi starcia, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Utalentowane piłkarskie zespoły oraz zawodnicy jak Tihomir Kostadinov Dariusz Pawłowski nieraz zapewniły fantastycznym sympatykom wiele zapierających dech w piersiach wrażeń. Zmagania pomiędzy graczami są nader zagorzałe, nie często bywa, iż spotkania przynudzają. Nieprzerwanie zdarzają się nieprzepisowe faule, wyśmienite gole czy asysty, które zapewniają smaczku całemu wydarzeniu. Dlatego więc warto śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić widowiska sportowe popularnej ligi Ekstraklasa. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Piast Gliwice i Gornik Zabrze w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion Miejski.