Mecz Gornik Zabrze vs Radomiak Radom, wynik 0-0

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Gornik Zabrze oraz Radomiak Radom wynik to 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-0.

W dniu 2022-04-29 18:30 na obiekcie sportowym Stadion im. Ernesta Pohla odbył się interesujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 31 pomiędzy Gornik Zabrze a Radomiak Radom.

Gole strzelali:

Żółte kartki Gornik Zabrze: Dariusz Stalmach 53' Mateusz Cholewiak 61'

Żółte kartki Radomiak Radom: Jakub Nowakowski 36' Tiago Matos 41' Luís Machado 51' Daniel Łukasik 68' Abraham Marcus 69'

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Główny arbiter spotkania - T. Musial. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Gornik Zabrze stanie naprzeciw Legia Warszawa, następne spotkania z drużynami Górnik Łęczna oraz Slask Wroclaw a Radomiak Radom zmierzy się z Zaglebie Lubin. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Krakow oraz Piast Gliwice.

Bardzo często wielu kibiców z dużym zaangażowaniem śledzi potyczki, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Składające się z zdolnych napastników oraz obrońców futbolowe zespoły z ligi oraz piłkarze jak Dariusz Stalmach Jakub Nowakowski wielokrotnie serwują fantastycznym kibicom emocje z najwyższej półki. Zdarzają się bezwzględne faule kończące się czerwonym kartonikiem, idealne sytuacje podbramkowe i asysty, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Niesamowite zmagania pomiędzy graczami ligowymi zdarzają się bardzo zagorzałe, nie często bywa, że są to mecze statyczne. To też warto przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych orazoglądać mecze futbolowe znakomitej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Gornik Zabrze oraz Radomiak Radom oraz ich udział w Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion im. Ernesta Pohla.