Mecz między Piast Gliwice i Gornik Zabrze na obiekcie Stadion Miejski - wynik 1-0

Piast Gliwice vs Gornik Zabrze 1-0. Dnia 2023-03-31 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 26. Na przeciw siebie stanęły Piast Gliwice i Gornik Zabrze.

Po pierwszej połowie spotkania między Piast Gliwice a Gornik Zabrze wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Gole strzelali: G. Tomasiewicz 12' 1-0

Żółte kartki Piast Gliwice: Michael Ameyaw 90'

Żółte kartki Gornik Zabrze: Dani Pacheco 39' Damian Rasak 78' Aleksander Paluszek 90'

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Główny sędzia meczu to Jaroslaw Przybyl, Poland. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Piast Gliwice stawi czoła Slask Wroclaw, następne spotkania z drużynami Wisla Plock i Widzew Łódź. Kolejno natomiast Gornik Zabrze z Korona Kielce. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Lubin i Slask Wroclaw.

Liczni kibice z dużym zapałem śledzą starcia, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Fascynujące piłkarskie drużyny z ligi i piłkarze jak Michael Ameyaw Dani Pacheco wielokrotnie zaserwowały wyśmienitym entuzjastom wrażenia z najwyższej półki. Walki między graczami bywają nieustępliwe, niezwykle rzadko zdarza się, iż są to mecze nużące. Systematycznie obserwujemy nieprzepisowe faule kończące się żółtym kartonikiem, książkowe asysty i bramki, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Z tego względu warto śledzić widowiska sportowe wyjątkowej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych. Piast Gliwice oraz Gornik Zabrze oraz ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Stadion Miejski.