Korona Kielce kontra Gornik Zabrze, wynik spotkania - 0-1

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Korona Kielce a Gornik Zabrze zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-1.

Dnia 2023-08-12 15:30 na stadionie Suzuki Arena odbył się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 4 pomiędzy Korona Kielce a Gornik Zabrze.

Gole strzelali: R. Janicki 90' 0-1 R. Dadok

Żółte kartki Korona Kielce: D. Zator 51' M. Trojak 64' M. Godinho 90'

Żółte kartki Gornik Zabrze: B. Sekulic 45' P. Olkowski 62'

Czerwone kartki Korona Kielce:

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Główny arbiter spotkania - P. Raczkowski. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Korona Kielce stanie naprzeciw Legia Warszawa, następne spotkania z drużynami Zaglebie Lubin i Cracovia Krakow. Kolejno natomiast Gornik Zabrze zmierzy się z Widzew Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Jagiellonia i Lech Poznan.

Liczni fani futbolu śledzą starcia, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Uzdolnione drużyny futbolowe i piłkarze jak D. Zator B. Sekulic nieustannie serwują wspaniałym miłośnikom wrażenia z najwyższej półki. Trafiamy na idealnie wyliczone gole i asysty, brutalne faule gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Wspaniałe zmagania pomiędzy graczami bywają zajadłe, nie często bywa, iż widowiska nas męczą. Z tego względu warto śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych, śledzić mecze futbolowe profesjonalnej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Korona Kielce oraz Gornik Zabrze w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Suzuki Arena.