Cracovia Krakow vs Gornik Zabrze, wynik meczu: 2-0

Cracovia Krakow vs Gornik Zabrze, wynik 2-0. Dnia 2023-01-30 18:00 na stadionie Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego odbył się interesujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 18. Na przeciw siebie stanęły Cracovia Krakow oraz Gornik Zabrze.

Po pierwszej połowie spotkania między Cracovia Krakow i Gornik Zabrze wynik wynosił 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

Gole strzelali: V. Ghiță 17' 1-0 J. Atanasov D. Jablonský 53' 2-0 K. Knap

Żółte kartki Cracovia Krakow: David Jablonsky 34' Paweł Jaroszyński 79'

Żółte kartki Gornik Zabrze: Erik Janža 9' Jakub Szymanski 21'

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Sędzią głównym tego spotkania był Malec Pawel, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Cracovia Krakow stanie naprzeciw Stal Mielec, następne spotkania z drużynami Piast Gliwice oraz Slask Wroclaw natomiast Gornik Zabrze z Raków Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Stal Mielec oraz Legia Warszawa.

Liczni fani futbolu śledzą potyczki, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Utalentowane futbolowe drużyny z tejże ligi oraz zawodnicy jak David Jablonsky Erik Janža nader często zapewniły wyborowym miłośnikom piłki nożnej wiele wrażeń. Ustawicznie obserwujemy wspaniałe asysty oraz bramki, bezlitosne sytuacje na faul zapewniające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Zmagania między zawodnikami z ligi okazują się bardzo zagorzałe, rzadko bywa, że są to widowiska usypiające. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, śledzić mecze futbolowe wyjątkowej ligi Ekstraklasa oraz śledzić zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Cracovia Krakow i Gornik Zabrze z ligi Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego.