Zaglebie Lubin - Gornik Zabrze, wynik spotkania - 0-2

Dnia 2023-04-14 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Zagłębia Lubin rozegrał się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 28 pomiędzy Zaglebie Lubin a Gornik Zabrze.

Pierwsza część spotkania między Zaglebie Lubin i Gornik Zabrze zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

Gole strzelali: E. Bergström 51' 0-1 E. Janža 0 Dani Pacheco 90' 0-2 R. Jensen

Żółte kartki Zaglebie Lubin:

Żółte kartki Gornik Zabrze: Kryspin Szczesniak -5' Dani Pacheco 86' Blaž Vrhovec 86' Szymon Włodarczyk 88'

Czerwone kartki Zaglebie Lubin:

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Główny sędzia spotkania - Krzysztof Jakubik, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Zaglebie Lubin zmierzy się już z Korona Kielce, następne spotkania z drużynami Widzew Łódź oraz Lechia Gdansk a Gornik Zabrze z Slask Wroclaw. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznan oraz Warta Poznań.

Bardzo często mnóstwo kibiców śledzi ekscytujące starcia, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Ciekawe futbolowe drużyny z tejże ligi oraz zawodnicy tacy jak Kryspin Szczesniak stale zapewniają fantastycznym entuzjastom piłki nożnej wrażenia sięgające zenitu. Często trafiamy na bezlitosne faule zakończone pokazaniem żółtej kartki, idealne gole i asysty gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Przyciągające uwagę potyczki między zawodnikami ligowymi bywają nader nieustępliwe, nie często okazuje się, iż są to potyczki mało interesujące. To też warto przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych, przeglądać mecze futbolowe znanej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Zaglebie Lubin i Gornik Zabrze oraz ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Zagłębia Lubin.