Spotkanie Jagiellonia vs Gornik Zabrze zakończone wynikiem 2-1

Pierwsza część spotkania między Jagiellonia i Gornik Zabrze zakończyła się 2-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

W dniu 2023-03-11 19:00 na stadionie Stadion Miejski odbył się interesujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 24 pomiędzy Jagiellonia a Gornik Zabrze.

Gole strzelali: Ł. Podolski 24' 0-1 D. Yokota Nené 27' 1-1 B. Wdowik Marc Gual 45' 2-1

Żółte kartki Jagiellonia: Michał Pazdan 62' Taras Romanczuk 66' Pawel Olszewski 88'

Żółte kartki Gornik Zabrze: Anthony van den Hurk 34' Erik Janža 42'

Czerwone kartki Jagiellonia:

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Sędzią głównym tego spotkania był Tomasz Kwiatkowski, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Jagiellonia stanie naprzeciw Zaglebie Lubin, następne spotkania z drużynami Stal Mielec i Lechia Gdansk a Gornik Zabrze podejmie Wisla Plock. Następne mecze zagra z drużynami Piast Gliwice i Korona Kielce.

Bardzo często fani śledzą bardzo ciekawe potyczki ligi Ekstraklasa. Uzdolnione zespoły piłkarskie z tej ligi i piłkarze jak Michał Pazdan Anthony van den Hurk częstokroć zaserwowały kapitalnym fanom mnóstwo niezapomnianych wrażeń. Interesujące walki między piłkarzami są bardzo zagorzałe, nie często zdarza się definitywnie, iż są to zmagania statyczne. Systematycznie zdarzają się ostre faule, przechodzące do historii asysty oraz bramki dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy, żeby przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić mecze piłkarskie emocjonującej ligi Ekstraklasa. Jagiellonia i Gornik Zabrze oraz ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Stadion Miejski.