Mecz pomiędzy Gornik Zabrze oraz Widzew Łódź zakończony wynikiem 3-0 dnia 2022-10-28 18:30

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Gornik Zabrze i Widzew Łódź wynik to 3-0. Końcowy wynik meczu to 3-0.

Dnia 2022-10-28 18:30 na obiekcie sportowym Stadion im. Ernesta Pohla odbył się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 15 pomiędzy Gornik Zabrze a Widzew Łódź.

Gole strzelali: S. Włodarczyk 18' 1-0 Dani Pacheco Ł. Podolski 24' 2-0 E. Janža S. Włodarczyk 45' 3-0 Ł. Podolski

Żółte kartki Gornik Zabrze: Dani Pacheco 37' Kryspin Szczesniak 57' Jean Jules Mvondo 67' Emil Bergstrom 90'

Żółte kartki Widzew Łódź: Jordi Sánchez 53' Mato Miloš 59' Patryk Stępiński 72'

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Główny arbiter meczu to Jaroslaw Przybyl, Poland. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Gornik Zabrze zmierzy się już z Pogon Szczecin, następne spotkania z drużynami Kalisz oraz Miedz Legnica. Kolejno natomiast Widzew Łódź zmierzy się z Radomiak Radom. Następne mecze zagra z drużynami Korona Kielce oraz Pogon Szczecin.

Kibice śledzą potyczki w lidze Ekstraklasa. Interesujące drużyny piłkarskie oraz piłkarze jak Dani Pacheco Jordi Sánchez częstokroć zaserwowały wyborowym sympatykom emocje sięgające zenitu. Często zdarzają się bezwzględne faule, niezwykłe sytuacje podbramkowe oraz asysty zapewniające dreszcz emocji z oglądanego meczu. Walki pomiędzy piłkarzami bywają nader zażarte, nie często bywa, że widowiska nudzą fana. Zachęcamy, żeby śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich iprzeglądać mecze piłkarskie emocjonującej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Gornik Zabrze i Widzew Łódź z ligi Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Stadion im. Ernesta Pohla.