Na obiekcie Stadion im. Ernesta Pohla odbył się mecz Gornik Zabrze kontra Zaglebie Lubin: 2-3

Gornik Zabrze kontra Zaglebie Lubin wynik 2-3. W dniu 2022-10-01 13:00 na obiekcie sportowym Stadion im. Ernesta Pohla rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 11. Zmierzyły się ze sobą Gornik Zabrze i Zaglebie Lubin.

Po pierwszej połowie spotkania między Gornik Zabrze i Zaglebie Lubin wynik to 1-2. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-3.

 

Gole strzelali: D. Bohar 11' 0-1 R. Dadok 18' 1-1 F. Starzyński 32' 1-2 R. Dadok 58' 2-2 P. Krawczyk D. Bohar 64' 2-3 B. Kłudka

Żółte kartki Gornik Zabrze: Jean Jules Mvondo 20' Robert Dadok 89' Kryspin Szczesniak 90'

Żółte kartki Zaglebie Lubin: Tomasz Makowski 76' Marko Poletanović 83'

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Czerwone kartki Zaglebie Lubin:

Główny arbiter spotkania to Pawel Raczkowski, Poland. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Gornik Zabrze stawi czoła Slask Wroclaw, następne spotkania z drużynami Lech Poznan i GKS Katowice. Kolejno natomiast Zaglebie Lubin zmierzy się z Korona Kielce. Następne mecze zagra z drużynami Widzew Łódź i Motor Lublin.

Mnóstwo fanów futbolu z dużym zaangażowaniem śledzi bardzo interesujące potyczki, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Złożone z utalentowanych napastników i obrońców zespoły futbolowe z tejże ligi i zawodnicy jak Jean Jules Mvondo Tomasz Makowski częstokroć zagwarantowały kapitalnym miłośnikom wrażenia sięgające zenitu. Zmagania między piłkarzami bywają zajadłe, bardzo rzadko zdarza się ostatecznie, iż są to widowiska usypiające. Obserwujemy idealnie wyliczone bramki i asysty, ostre faule dodające pikanterii całemu widowisku. Serdecznie zachęcamy, żeby przeglądać mecze futbolowe wyjątkowej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań piłkarskich. Udział takich zespołów jak Gornik Zabrze i Zaglebie Lubin w lidze Ekstraklasa zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion im. Ernesta Pohla.